Jätkades Personalijuht.ee veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega. Loe lähemalt.

Meist

OÜ Personalijuht on 2000. aastal loodud personalijuhtimise täisteenust – outsourcing’ut – ja personalijuhtimisalaseid projekte teostav ettevõte. Siin töötavad oma ala asjatundjad, kes omavad head teoreetilist ettevalmistust ning praktilist kogemust Eesti tippettevõtete ja suurte organisatsioonide personalijuhtidena.

Meie tugevuseks on mitmekesine praktiline kogemus. See võimaldab luua toimivad personalijuhtimise protsessid, mis toetavad firma eesmärkide saavutamist ning annavad võimaluse keskenduda põhitegevusele.

OÜ Personalijuht asendab oma tegevusega firma personalijuhti ja/või toetab olemasolevaid personalispetsialiste ja juhte professionaalsete nõuannete ja vajalike tegevustega.

Kasud meie klientidele:

  • ▪ Püsikulu kvalifitseeritud spetsialisti palga näol asendub konkreetsete maksetega teenuse eest ning vabanenud finantse saab kaasata põhitegevuse arendamisse.
  • ▪ Erinevalt konsultatsiooniteenusest pakume lahendusi koos teostusega ja viime muudatused personalijuhi rollis ka ellu.
MEESKOND

TUTVU MEIE INIMESTEGA

Eela Velström

Juhatuse liige
Lõpetanud Peterburi Riikliku Ülikooli filosoofiateaduskonna cum laude, omab diplomit Eesti Diplomaatide Kooli rahvusvaheliste suhete erialal ja ärikorralduse magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist. Personalijuhtimise valdkonnas tegutsenud alates 1990-ndate keskpaigast.Töötanud personalivaldkonna strateegilise tippjuhina Forexpangas, AS-s Eesti Energia ja AS-s G4S Eesti, Siseministeeriumis. Osalenud ja esinenud paljudel erialastel seminaridel ja konverentsidel ning olnud kaastegev mitmetes avaliku sektori arendusprojektides. Muu hulgas on tema tähelepanu all kollektiivsete töösuhete valdkond Eestis. On täiendanud end mitmetel rahvusvahelistel kursustel.

Milvi Tepp

Koostööpartner
Lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogiaosakonna, psühholoogiateaduste kandidaat. Töötanud juhtimiskonsultandina Mainoris, EKE Arikos, õppejõuna jätkuvalt Tallinna Tehnikaülikoolis. Praktilise personalijuhina tegev aastast 1994. Töötanud personalijuhina AS Hotell Olümpias, Reval Hotel Group-is. 1999 kuni 2005 AS EMT personalijuht. Alates 2005 septembrist õppejõud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas sh MBA ja inimressursi juhtimise õppekavade juht. Milvi Tepp tegutseb edasi ka personalijuhtimise valdkonnas, on kuulunud Eesti Personalijuhtimise Ühingu (PARE) juhatusse, on PARE Akadeemia poolt väljaantud Personalijuhtimise Käsiraamatu üks autoritest.

Anna Villemson

Koostööpartner
Lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli kolledži majandusarvestuse erialal. Töötanud SEB pangas 1995- 2000. Personalitööga alustas OÜ Personalijuht partnerina aastal 2000, spetsialiseerudes personali administreerimiseks vajamineva dokumentatsiooni väljatöötamisele ning praktilise personaliarvestuse teostamisele erinevate klientide juures. Hetkel tegeleb personaliarvestuse ärisuunal klientide nõustamise- ja personaliarvestuse teenusega.